Kraków, Bielsko Biała - Kasy fiskalne Kraków | Drukarki fiskalne online
Zobacz ofertę
 

TERMINAL IPOS+ V.BRASWELL

TERMINAL IPOS+ V.BRASWELL Kraków | Bielsko-Biała - Kasy fiskalne Kraków | Drukarki fiskalne online - Terminal komputerowy dedykowany do pracy w punktach sprzedaży i rozwiązaniach samoobsługowych. Model iPOS Plus z procesorem Intel Braswell stanowi kontynuację linii terminali kasowych Beetle iPOS. Urządzenia cieszą się wysokim uznaniem wśród użytkowników za niebywałą żywtność, funkcjonalność i niskie koszt użytkowania (TCO). Firma Diebold-Nixdorf (wcześniej Wincor-Nixdorf) zajmuje pierwszą w Europie i drugą na świecie pozycję pod względem ilości wdrożonych stanowisk kasowych. Atrakcyjność urządzeń tej marki tkwi w tym, że w dłuższym okresie czasu generują one znacznie wyższe oszczędności niż urządzenia alternatywne. Na efekt składa się wiele czynników: energooszczędność, odporność na zużycie, dostępność spójnej konfiguracji w długim okresie czasu, możliwość prowadzenia napraw pogwarancyjnych itd.

wytrzymała aluminiowa obudowa odporna na zalania, pojemnościowy ekran dotykowy 15" który nie ulega zużyciu pod wpływem pracy, pasywny system chłodzenia. Specyficzna dla produktów Diebold-Nixdorf "oszczędna stylistyka" sprawia że terminale są wysoce odporne na potencjalne uszkodzenia mechaniczne i doskonale komponują się z każdym otoczeniem.

Producent DIGI
Zakres i dokładność ważenia 6 / 15kg, e=2 / 5g
Wyświetlacz masa: 5 cyfr, cena jednostkowa: 5 cyfr, suma: 6 cyfr
Temperatura pracy -10ºC do 40ºC
Wilgotność pracy 15% - 85% RH (nieskondensowana)
Źródło zasilania sieciowe
Pobór mocy AC: 0.12W przy użyciu baterii, DC: 0,24W przy zasilaczu DC 6V
Wymiary wagi
336x380x382 mm/4,5 kg
Rozmiar szalki
320x245 mm
Opcje / Akcesoria
n/d
Zastosowanie
Tradycyjne zastosowanie w sklepach, doskonale nadaje się również do pracy na zewnątrz.
Funkcje dodatkowe
Współpraca z kasami poprzez port RS-232.
Zasilanie sieciowe lub opcjonalnie bateryjne.
- Czytnik wielofunkcyjny MSR + Dallas - zintegrowany czytnik kart magnetycznych z czytnikiem kluczy Dallas (dostępne są dwa różne zestawy kluczy - 5 szt. w zestawie)
- Czytnik wielofunkcyjny MSR + FPR - zintegrowany czytnik kart magnetycznych z czytnikiem linii papilarnych
- Rozszerzona podstawa - podstawa z dodatkowymi złączami: 2 x RS232 z zasilaniem, 2 x USB 12V, 1 x USB 24V